آمار بازدید
امروز
۵,۷۱۵
کل
۴,۲۴۸,۴۴۵
درباره ما

بالی هو جامع‌ترین و بروزترین بانک اطلاعات مشاغل در ایران است که فعالیت خود را از شهر شیراز آغاز نموده است و تقریباً هر ماه در یک شهر جدید شروع به جمع‌آوری و ارائه‌ی اطلاعات مرتبط با مشاغل موجود در آن شهر می‌نماید.

ما در بالی هو بصورت شبانه‌روزی در تلاش هستیم تا دسترسی مردم به کلیه‌ی مشاغل موردنیازشان را تسهیل نماییم. برای مثال اگر یک‌نفر به‌دنبال شغل و خدمات شما باشد، به‌راحتی ازطریق اپلیکیشن موبایل و سایت ما می‌تواند آنرا بیابد. اطلاعات و مشخصات کامل شما نظیر نام واحد صنفی، دسته‌بندی شغلی، موقعیت دقیق روی نقشه و نشانی دستی و همچنین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی نظیر وب‌سایت، اینستاگرام و کانال تلگرام شما درکنار شماره‌های تماس در وب‌سایت و اپلیکیشن بالی‌هو ثبت می‌گردد و بصورت 24 ساعته و آنلاین توسط خود شما بعنوان صاحب شغل، قابل تغییر خواهد بود.

خدمات ما در قالب چهار طرح شامل پایه، برنزی، نقره‌ای و طلایی ارائه می‌شود که بجز طرح پایه، سایر طرح‌ها با یک نوار تزئینی در کنار عکس به رنگ‌های برنزی، نقره‌ای و طلایی تزئین خواهد شد تا متمایز از شغل‌های عادی و پایه به‌چشم بیایید.

در طرح پایه، شما هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید و بصورت مادام‌العمر و کاملاً رایگان در سیستم ما معرفی خواهید شد. بنابراین رسالت ما که ایجاد یک بانک جامع و کامل و بروز از مشاغل است، پابرجاست و اثبات می‌کند که ما یک سیستم ثبت آگهی نیستیم. تنها تفاوت طرح پایه با سایر طرح‌ها، جزئیات کمتری است که از هر شغل به‌نمایش در خواهد آمد؛ با این توضیح که این جزئیات کمتر، به‌هیچ‌عنوان مانع دسترسی مردم به شغل شما نخواهد شد. محدودیت‌های طرح پایه شامل نمایش یک عکس و عدم امکان مسیریابی برروی نقشه است (موقعیت جغرافیایی روی نقشه نشان داده می‌شود و فقط مسیریابی غیرفعال می‌شود). همچنین برای ویرایش شغل، می‌بایست با شماره‌ی پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

در طرح برنزی(غیرفعال) که هزینه‌ی بسیار ناچیز 15,000 تومان برای یک‌ماه بهره‌مندی از خدمات درنظر گرفته شده است، قابلیت ثبت 3 عکس به‌جای یک عکس و همچنین امکان مسیریابی روی نقشه و پنل ویرایش 24 ساعته ازطریق سایت و اپلیکیشن موبایل به شما داده می‌شود و آمار مخاطبین شما (یعنی کسانی که شغل شما را جستجو کرده یا از شغل شما یا سایر شغل‌های مشابه‌تان بازدید کرده‌اند)، در اختیارتان گذاشته می‌شود.

در علاوه‌بر تمام امکانات طرح برنزی(غیرفعال) و طرح پایه، آمار پیشرفته در اختیار شما خواهد بود و می‌توانید برروی نقشه، پراکندگی جمعیتی مخاطبین خود را مشاهده کنید (این اطلاعات به‌نحوی که به حریم خصوصی افراد آسیبی وارد نشود، ارائه خواهد شد؛ بدین‌ترتیب که شما فقط موقعیت روی نقشه را خواهید دید و این‌که آن موقعیت متعلق به کدام کاربر است، اعلام نخواهد شد). همچنین می‌توانید برای مخاطبین خود ازطریق فیلترکردن کسانی که به شغل شما علاقمند بوده‌اند، پیام تبلیغاتی در محیط نرم‌افزار (رایگان) یا ازطریق پیامک (درقبال پرداخت هزینه‌ی ناچیز) ارسال نمایید. همچنین می‌توانید ساعت کاری خودتان را نیز اعلام‌کنید تا کاربران بتوانند با جستجوی پیشرفته، مشاغلی را که در ساعت خاصی باز هستند و به ارائه‌ی خدمات می‌پردازند، بیابند. تمامی این امکانات با هزینه‌ی ناچیز 0 به‌مدت یک‌ماه در اختیار شما خواهد بود.

که کامل‌ترین طرح ما به‌حساب می‌آید، به شما اجازه می‌دهد که با هزینه‌ی 0 برای مدت روز امکاناتی نظیر استفاده از 5 عکس و معرفی محصولاتتان را در اختیار داشته باشید تا کاربران بتوانند با جستجوی محصولات و خدمات شما نیز شغل شما را پیدا نمایند. همچنین در برنامه و سایت بالی هو نیز در صفحه‌ی اختصاصی شغل شما هیچ شغل دیگری اعم‌از مشابه یا غیرمرتبط معرفی نخواهد شد و فضای کاملاً اختصاصی خود را در اختیار دارید و هزینه‌ی پیامک‌های ارسالی شما نیز با تخفیف ویژه‌ی 50٪ درنظر گرفته می‌شود. همچنین در می‌توانید این امکانات را با پرداخت هزینه‌ی 0 به‌مدت روز و در با پرداخت هزینه‌ی 0 به‌مدت روز در اختیار داشته باشید.

تمامی این طرح‌ها همراه‌با نشان اختصاصی که درکنار توضیحات یا عکس شغل شما قرار می‌گیرد، موجب می‌شود که نسبت‌به کسانی که از طرح پایه استفاده می‌کنند، متمایز نشان داده شوید و بیشتر جلب‌توجه کنید. ازطرف دیگر اگر قصد پرداخت هزینه ندارید، باز هم بالی هو مکان مناسبی برای معرفی فعالیت شماست و ما هیچ کسی را مجبور به پرداخت هزینه نمی‌کنیم و پذیرای تمامی مشاغل محترم هستیم چرا که رسالت ما، ارائه‌ی کامل‌ترین و بروزترین بانک اطلاعات مشاغل کشور است و در این راستا تلاش می‌کنیم تا با سیستم‌های ثبت آگهی که بدون پرداخت هزینه، خدمتی ارائه نمی‌دهند، فرق داشته باشیم.

شایان‌ذکر است که خدمات ما به همین فهرست خلاصه نمی‌شود و برنامه‌ی منظمی برای ارائه‌ی خدمات در آینده درنظر گرفته شده است و هر زمان که صاحبان مشاغل طرح انتخابی خود را بجز طرح پایه تمدید نکنند، باز هم هیچ‌کدام از اطلاعات ثبت‌شده حذف نمی‌شود و فقط به طرح پایه باز می‌گردند و مانند مشاغل عادی نشان داده می‌شوند؛ تا زمانی که خودشان مجدداً تصمیم بگیرند که برای استفاده از امتیازات سایر طرح‌ها، طرح خود را ارتقاء دهند. البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که درصورت تمدید پشت‌سرهم و بدون فاصله بین قرارداد فعلی و تمدید آن، صاحبان مشاغل می‌توانند با همان هزینه‌ی قبلی قراردادشان را تمدید نمایند؛ لیکن اگر بعنوان مثال یک‌ماه تمدید نکنند و به طرح پایه بازگردند و در آن زمان و با توجه به سیاست‌های شرکت، هزینه‌های این طرح‌ها افزایش یافته باشد، باید با تعرفه‌ی جدید اقدام به ارتقای شغل خود نمایند.

علاوه‌بر تمامی این طرح‌ها، تعدادی جایگاه تبلیغاتی ویژه و VIP نیز در برنامه و وب‌سایت بالی هو درنظر گرفته شده است که تعرفه‌های آنها متفاوت بوده و قبل‌از تمام مشاغل بصورت ثابت در صفحه نشان داده می‌شوند و با حرکت‌کردن بین مشاغل و جستجو و... جابجا نمی‌شوند. فهرست هزینه‌های طرح‌ها و امتیازات مربوط به هرکدام در صفحه‌ی تعرفه‌ها ارائه می‌گردد.کارخانجات و شرکت‌ها
کافه و رستوران
گالری جواهرات و ساعت